TooFruit

Ми в соцмережах

ТOOFRUIT – перша компанія, яка запустила в 2011 році специфічну дослідницьку програму з метою вивчення потреб шкіри дітей, які вже не маленькі діти, але ще й не підлітки.

 

Дійсно, характеристики шкіри дітей у віці від 6 до 12 років ніколи раніше не вивчалися і ми були першими, хто зосередив свої дослідження на дітях цього віку.

 

Виявилось, що на відміну від дорослих, діти мають абсолютно неефективну гідроліпідну плівку: її ліпідний індекс щонайменше в 10 разів нижчий, нііж у дорослих. В середньому шкіра дітей на 28% менш зволожена, ніж у дорослих. Результати показали, що дитяча шкіра дужа суха, зневоднена, її захисна функція особливо слабка. Це пов’язано з тим фактом, що дитяча шкіра не виробляє себум до пубертатного періоду.

 

Дослідницькою програмою керував лікар Філіп Гумберт – Голова відділення Дерматології Безансонської університетської клініки, Директор лабораторії Біології шкіри Університету Франш-Конте.

Програма складалася з 3 етапів:

 
  1. Дослідження з метою визначення характеристик дитячої шкіри.

  2. Розробка активного інгредієнта, який може відігравати роль себуму – Захисного комплексу.

  3. Клінічне дослідження з метою вимірювання результатів нашого продукту безпосередньо на дитячій шкірі.

Першим етапом був ретельний аналіз та вивчення потреб дитячої шкіри. Ми відкрили, що дитяча шкіра не виробляє себум, таким чином, шкіра «де факто» не захищена та зневоднена. Дійсно, так як вона не виробляє себум, дитяча шкіра не здатна підтримувати рівень води та внутрішньої зволоженності. Низька здатність до утримання вологи і є причиною сухості дитячої шкіри.

 

В ході подальшого дослідження, шляхом порівняння із дорослою шкірою, з’ясувалось, що дитяча шкіра в 10 разів більш суха і на 30% більш зневоднена. З цієї причини діти часто страждають від сухості, лущення та почервоніння шкіри. Авжеж, дитяча шкіра гарна і молода, проте вона зневоднена та не захищена.

 

ЗАХИСНИЙ КОМПЛЕКС

 

Це відкриття згодом привело до створення Захисного Комплексу: 100% рослинного комплекса, імітуючого склад себуму.

 

Його формула містить три вида масел: масло кісточок малини, кокосу та оливи. Він імітує роль себуму та створює на шкірі еквівалент гідроліпідної плівки. Цей комплекс лежить в основі всіх наших продуктів. Сила цього комплексу полягає у здатності сторювати щит проти втрати вологи, сухості, відчуття стягнутості, імітуючи роль шкірного жиру. Ефективність нашого Комплексу була продемонстрована за допомогою наукового дослідження, яке показує зростання рівня захисту до +47,5% на протязі 12 годин після нанесення.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ

В результаті ми протестували крем Гурман безпосередньо на шкірі обличчя 60 дітей віком від 7 до 12 років. Ми помітили значні покращення відносно зволоження шкіри та її здатності утримувати вологу. Дослідження також показало збільшення рівня зволоження до 28% та до 62% живлення після використання крему Гурман (нанесення на половину обличчя, один раз на день, на протязі 7 днів; дослідження проводились в клініці университету міста Безансон, Франція).

Підсумкове опитування показало, що дітям дуже сподобався наш продукт, 88% із них дуже сподобався сам процесс нанесеня крему. Цей факт доводить наш лейтмотив: «Вчись, розважаючись та граючись!».

Загальновідомо, що здорові звички людини закладаються у дитинстві. Психіка дитини дуже пластична, правила догляду за собою мають увійти у свідомість дітей шляхом навчання, систематичного виховання та закріплення навичок. Тому необхідно використовувати ці властивості дитей прищеплюючи їм гігієнічні навички (своєчасне миття рук, чищення зубів, використання засобів по догляду за шкірою і т.п.).

Сучасні дерматологі рекомендують послідовно привчати дітей до наступних гігієнічних процедур:
  • Самостійно вмиватися вранці і ввечері. Ранком можна просто вмитися водичкою або освіжити лице за допомогою очищуючого спрея. Ввечері потрібно більш ретельно очищувати шкіру від забруднень, – лице треба очистити за допомогою мила або ж пінки. Важливо навчити дитину правильно вмиватись — намилювати лице легкими рухами, без енергійних розтирань, з деякою обережністю, зважаючи аби мильна піна не потрапила в очі.

  • Використовувати крем згідно потреб шкіри та пори року. Зимою шкіра потребує додаткового захисту та живлення, в інші пори року – зволоження. А спекотним літом або після перебування на сонці так приємно нанести на лице охолоджуючий гель!