TooFruit

Ми в соцмережах

Виміряна і доведена результативність

 

Захисний комплекс на 100% складається з рослинного комплексу, що імітує склад себума (шкірного жиру).

 

Завдяки співпраці з професором Хумбертом, з відділу дерматології в клініці Університету Безансона, TOOFRUIT виявив, що на відміну від дорослих, діти мають вкрай неефективну гідроліпідну плівку: її ліпідний індекс щонайменше в 10 разів нижчий, ніж у дорослих, і тому її зволоження в середньому, на 28% менше, ніж у дорослих.

Ці результати показують, що дитяча шкіра дуже суха, зневоднена і її захисна функція є особливо слабкою. Це пов’язано з тим фактом, що дитяча шкіра не виробляє себум до пубертатного періоду.

 

Формула Захисного комплексу створена на основі масел кісточок малини, кокоса і оливи. Цей унікальний склад імітує роль себума і створює на шкірі еквівалент гідроліпідної плівки. Цей комплекс лежить в основі всіх продуктів TOOFRUIT. Сила його полягає в здатності створення щита проти втрати води, сухості, зневоднення, відчуттів стягнутості, тим самим імітуючи роль шкірного жиру. Ефективність нашого Комплексу була продемонстрована за допомогою наукового дослідження, яке показує зростання рівня захисту до + 47,5% протягом 12 годин після нанесення.

Завдяки дозволу, який був отриманий від французького агентства з санітарної безпеки лікарських засобів (AFSSAPS), TOOFRUIT провів клінічні дослідження в якому брали участь 60 дітей в віці від 6 до 12 років.

 
Після 7 днів використання Крему Гурман, було доведено, що дитяча шкіра стала більш зволоженою: +29,8% – зволоження +70,6% – живлення